o projekcie

Serwis internetowy www.ja-pieczarka.pl (strona www) powstał w ramach projektu Kampania ogólnopolska „Czas na pieczarkę”. Celem projektu jest poszerzenie świadomości kulinarnej konsumentów – pokazanie jak ważnym składnikiem zdrowej diety i dobrej kuchni jest pieczarka.

Układ (struktura) oraz projekt graficzny serwisu stanowią własność Stowarzyszenia Branży Grzybów Uprawnych (SBGU) z siedzibą w Skierniewicach i podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody SBGU, jest zabronione.

SBGU zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadamiania. SBGU nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności SBGU, do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na niniejszej stronie.

W przypadku zamiaru umieszczenia na innej stronie www w sieci internet linku lub odwołań do niniejszej strony prosimy o przesłanie informacji na adres SBGU.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.